Happy 2018

 

 

Přání jsou každý rok choulostivým cvičením. Co si přát do příštího roku? A co tak podívat se znovu na to pozitivní věci z roku 2017 a přát si minimálně totéž?

 

Ve společnosti IMC uplynul rok velice rychle. A to opodstatněně! 

 

1376 nových článků publikovaných na internetových stránkách EuroSpaPoolNews v 8 jazycích, 164 zpravodajů zaslaných více než 21 000 předplatitelům a do více než 20 zemí, 17 papírových vydání a téměř 30 událostí, na nichž jsme byli přítomni.

 

195. To je počet inzerujících zákazníků, které jsme tento rok měli. Velká část z nich nás doprovází už řadu let!
Například na PiscineSpa.com. Naše internetové stránky určené pro širokou veřejnost oslavily v roce 2017 svých 20 let zbrusu novou verzí optimalizovanou pro vyhledávání a k prohlížení na tabletech a smartphonech. Na blížící se výstavě v Lyonu EuroSpaPoolNews oslaví svůj 18tý rok existence.
Pro tuto událost připravuje leader evropského odborného tisku novinky. Již brzy…

 

As Pokud jde o naši čtenost, tak ta následovala dynamiku trhu s bazény. Nárůst čtenářů EuroSpaPoolNews o + 18 % (počet jedinečných zobrazení ke dni 31.12.2017) a dokonce 23 % v případě stránek určených pro širokou veřejnost PiscineSpa.com.


A to nesmíme zapomenout na odměněnou práci našich týmů na odborném titulu Spécial PROS, který je den za dnem svědkem zvyšujícího se počtu předplatitelů.
Kolem 7 000 pracovníků bazénů sloužících veřejnosti nám navíc každodenně posílá děkovné zprávy za naše mimořádné číslo Hors-Série Spécial Piscines Collectives věnované veřejným bazénům.

 

Mít spokojené a věrné zákazníky, prokazovat dynamiku a trvanlivost a zároveň s chutí i nadále hledět do budoucnosti! Co si přát víc?

To je tedy přesně to, co vám týmy EuroSpaPoolNews, Spécial PROS a PiscineSpa.com přejí do nového roku 2018.