photometer md100 tintometer
Fotometr MD 100
Německá společnost Tintometer představuje přístroj ke kompaktnímu, rychlému a mobilnímu měření : Fotometr MD 100. Pomocí tohoto systému je měření zefektivněno, zejména díky vysoce kvalitním interferenčním filtrům a kontrolkám LED stabilním v čase, jako zdroj světla bez jakékoli pohyblivé části v průhledné měřící komoře.

Výsledky měření jsou přesné a reprodukovatelné v minimální časové mezeře, nemluvě o pohodlné manipulaci, ergonomickém designu, kompaktních rozměrech a bezpečné manipulaci.

Kalibrace a úprava možností při seřízení softwaru umožňují také použití přístroje CheckitDirect jako ověřovacího nástroje.
Analýzy jsou řízeny pomocí reagujících látek v dlouho stabilních pastilkách Lovibond® a s minimální záruční dobou 5 až 10 let nebo pomocí trubiček Lovibond® připravených k použití.

     

checkit direct tintometer
CheckitDirect
pastilles lovibond tintometer
   Lovibond® připravených

Scroll Memory (SM)

Pro multifunkční přístroje je nadefinované pořadí jednotlivých metod. Po aktivaci zobrazí přístroj automaticky metodu, který byla vybraná před vypnutím přístroje. Také je zjednudušen přístup k nejvíce používaným metodám.

Nastavení na nulu (OTZ)

Pro některé verze přístroje není nutné provádět před každým měřením kalibraci na nulu. Nula je nastavená (One Time Zero). V případě potřeby je možné kdykoliv nastavit přístroj na hodnotu nula.