Gleam spaGleam™ , nový špičkový model vířivky z kolekce Limelight® nabízí až 8 osobám sofistikovaně uzpůsobenou skořepinu, působivé barevné osvětlení a výkonné trysky pro dokonalou masáž.

 

Tento model zaručuje maximální pohodlí i při plném obsazení a umožňuje nastavení trysek podle potřeby - na bolavé svaly beder a hýždí, horní části zad a ramen či nohou.

 

Je vybaven patentovaným systémem trysek Moto-Massage™ DX a speciálním “sedadlem lásky”, v němž mohou sedět vedle sebe dvě osoby.

 

Jako všechny ostatní modely kolekce Limelight, i tento je vybaven systémem osvětlení Raio™,Gleam spa který osvětluje celou vířivku pomocí až 32 světelných bodů, a vytváří tak okouzlující atmosféru, kterou dále dotváří systém vícebarevného externího osvětlení.

 

Pro tepelnou izolaci byla využita technologie FiberCor™, pro úpravu vody je použit inovativní systém úpravy slané vody ACE® s diamantovou elektrodou. Výsledkem je nízká spotřeba energie, nulová potřeba bazénové chemie a menší nároky na pravidelnou údržbu vody a vířivky. Pro dokonalý zážitek je vířivka vybavena také bezdrátovým hudebním systémem včetně subwooferu a dokovací stanice.

 

Ke každé zakoupené vířivce je dodáván i zvedák krytu CoverCradle™ s mechanismem zajišťujícím snadnou manipulaci s krytem.

 

Gleam spa