LACKFOLIESpolečnost LACKFOLIE navázala spolupráci s pražskou školou designu Intermezzo.

 

Fima Lackfolie je ryze česká firma, která působí na trhu ČR od roku 2007 a specializuje se na výrobu a montáž napínaných stropních podhledů do hotelových bazénů, wellness center, ale i do koupelen v domácnostech. 

 

Vedle své hlavní aktivity se dále zabývá i samotným šířením povědomí o této technologii účastí na veletrzích nebo přímo v designérských školách.

Nově firma Lackfolie navázala spolupráci s pražskou Interier design školou Intermezzo, jež patří mezi přední instituty v oblasti designu v České republice.


Vzrůstající obliba těchto podhledů vychází z řady výhod, jako je jednoduchá instalace pomocí hliníkových profilů, možnost vytvořit strop jakéhokoliv tvaru, sklonu, textury i barvy, stoprocentní odolnost vůči vlhkosti, vynikající zvukově a termoizolační vlastnosti, požární bezpečnost, mrazuvzdornost či antistatičnost. Velmi oceňovanou výhodou kvalitní fólie je i fakt, že se na ní nesráží vodní kondenzát a neusazuje prach, takže strop zůstává čistý, a celý provoz tak má zajištěn vyšší hygienický standard.


Vedle kvalitních materiálů napínaných podhledů, vyráběných ve vlastním výrobním závodě v Karlových Varech, nabízí společnost Lackfolie i další konkurenční výhodu, kterou oceňuje rostoucí řada klientů, jíž je cena včetně montáže na úrovni cca jednoho tisíce korun za metr čtvereční.


 Do bazénů se nejčastěji instalují podhledy z lesklé fólie, na níž se efektně odráží vodní povrch. V koupelnách si pak zákazníci potrpí na transparentní fólii, díky ní se dá v místnosti imitovat denní světlo. Do všech fólií ve všech provozech se pak například dají zavést desítky bodových světélek, a vytvořit tak na stropě efekt hvězdného nebe. Do konzervativnějších interiérů je možné instalovat matnou či strukturovanou fólii, jež imituje štuk.

 

 

 

 

ABAS

 

 

 

 

[email protected] 

www.abascr.cz