ASEKO představuje dávkovací automat PP60 PRG

Společnost ASEKO byla založena v roce 1990. Od roku 1999 sídlí ve vlastní budově ve Vestci u Prahy a od roku 2002 vyrábí a vyvíjí bazénovou technologii pro privátní i veřejné účely. Po dávkovacím automatu ASIN Aqua HOME přichází s další novinkou, dávkovacím automatem PP60 PRG a PP60 pH.

ASEKOPod označením PP60 PRG byl vyvinuto nové automatické dávkování, které dávkuje nastavené množství – dezinfekce, flokulantu, algicidu nebo vonných esencí apod. Automat lze využít pro dávkování dezinfekce do domácích bazénů a whirlpoolů nebo pro dávkování vonných esencí do saun a páry. V tomto případě jde o zařízení vhodné i do veřejných provozů, pro dávkování podpůrných látek (algicid, flokulant) nebo vonných esencí do saun a páry. PP60 PRG lze vybavit čidlem pro přerušení provozu (např. otevřené dveře sauny apod.).


Mezi přednosti automatu PP60 PRG patří nejen jednoduché ovládání a kvalitní peristaltické čerpadlo, ale i možnost nastavení dávkovaného množství (1 – 9 999 ml) a časového intervalu (1 min – 24 hod.) a schopnost uchovávat nastavené hodnoty i po výpadku napájení.


ASEKO

 

 

 

 

Přístroj PP60 pH – Jednoduché komfortní řešení automatické regulace pH: udržuje nastavenou hodnotu pH dle naměřených hodnot dávkováním pH- nebo ph+ (dle tendence bazénové vody). Automat lze využít pro efektivní regulaci pH bazénové vody v domácích bazénech. Zařízení PP60 pH a PP60 PRG představuje základní kombinaci vhodnou pro údržbu vody v domácích a zahradních bazénech.


Přednostmi tohoto automatu je vedle schopnosti zajistit stabilní hodnotu pH také snadná instalace, bezúdržbová obsluha a nízké náklady na údržbu.

 

 

 

 

 

 

 

ABAS

 

 

 

 

[email protected] 

www.abascr.cz