Teclumen pool lightingItalská společnost Teclumen, založená v roce 1978 má za sebou více jak 30 let zkušeností s vývojem a výrobou nejrůznějších druhů osvětlení. I když se z počátku zaměřovala na osvětlení jevišť a divadelních prostorů obecně, v roce 2000 rozšířila svou nabídku o LED osvětlení bazénových provozů.

 

V roce 2005, po pěti letech testování, pak mohla společnost Teclumen jako první na světě představit na mezinárodním veletrhu v Barceloně LED osvětlení pro bazény, schopné svým výkonem nahradit tradiční 300 W halogenovou žárovku.

Parametry LED osvětlení Teclumen

Bazénová svítidla mají tělo vyrobeno buď z Inox oceli AISI 316 nebo z poniklované mosazi, přední části jsou ze skla, z něhož se snadno odstraňují usazeniny vápence (na rozdíl od plastu). Tím je zajištěna dobrá propustnost světla a dobrý světlený tok.

Dnes portfolio společnosti Teclumen obsahuje širokou škálu modelů a verzí svítidel, vhodných jak pro soukromé bazény a vířivky, tak i pro velké veřejné bazény, aquaparky, SPA a hotely.

Veškerá výroba probíhá v Itálii, Používané high-tech nástroje a strojní vybavení jako jsou svářecí stroje, ohýbačky či laserové řezací hlavy apod.)zajišťuje společnosti vynikající flexibilitu a rychlost výroby, pro niž využívá výhradně kvalitní komponenty prověřených dodavatelů. Tento přístup se samozřejmě odráží ve vysoké kvalitě výrobků a v jejich dlouhé životnosti. Vysokou kvalitu svítidel dokazuje i 36měsíční záruka.