CORELECFirma Corelec navrhuje a vyrábí elektrolyzéry soli a regulátory pH. Tyto přístroje, prodávané zejména pod značkou Aqualyse, jsou charakteristické svou jednoduchostí, robustností, extrémně jednoduchým používáním a mimořádným poměrem cena kvalita.

Tyto přístroje se dnes prodávají zejména v západní Evropě, ale firma CORELEC v současné době rozvíjí svou síť na trzích východní a jižní Evropy zaváděním distributorů ve Slovinsku, Chorvatsku, Rumunsku…

CORELEC se snaží doplnit svou mezinárodní síť a hledat partnery pro zbývající země, zejména Českou a Slovenskou republiku.

Silnými stránkami řady Aqualyse jsou:
-    jednoduchost a rychlost instalace
-    samočisticí buňky
-    elektrická ochrana
-    pro jednotlivce není třeba žádného ručního zásahu

Jednotlivci vyhledávají přístroje Aqualyse kvůli jejich jednoduchosti a robustnosti. Optimalizace designu a kvalita použitých materiálů umožňují velmi významně prodloužit dobu používání buněk, s životnostmi, které velmi často převyšují 6 let podle podmínek při použití.

Navíc přístroje Corelec jsou navrženy k tomu, aby byly snadno přizpůsobitelné, což se týká i malých sérií. Jsou proto k dispozici v jazyce, případně i pod značkou distributora.

Corelec vyrábí a sestavuje 100% své produkce ve svých prostorách poblíž Toulouse ve Francii.