bazeny

 

 

Ve dnech 17. – 21. 9. 2013 proběhne v areálu PVA Expo v pražských Letňanech 24. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2013, který již tradičně doplní několik specializovaných veletrhů  - FOR THERM, FOR ELEKTRO, FOR WASTE, FS Days a BAZÉNY, SAUNY & SPA.

 

Specializovaný veletrh Bazény, Sauny & SPA  bude v letošním roce probíhat na ploše 1900 m2 za účasti 60 vystavovatelů. Tematicky bude zaměřen zejména na stále populárnější biobazény a okrasná či koupací jezírka, které jsou velkým hitem v zahraničí a nyní přicházejí také do ČR. Pro návštěvníky bude připravena rozsáhlá centrální expozice s koupacím biotopem, který si budou moci zájemci dokonce vyzkoušet.

 

Pozornost nicméně jistě přilákají i do detailu promyšlené expozice řady dalších významných firem – Berndorf Baederbau (nerezové bazény pro soukromé i veřejné provozy), Bazény Jean Desjoyaux (bazény pro privátní zónu), USSPA (český výrobce exkluzivních spa) či společná expozice 11 členských firem největší české odborné asociace, ABAS ČR.

 

Podle reakcí veřejnosti pořadatelé očekávají, že letošní FOR ARCH spolu s ostatními veletrhy návštěvností překročí minulý ročník, který přilákal 70 tisíc lidí. Oproti loňsku proběhne akce v nových halách a nabídne vystavovatelům i veřejnosti větší komfort.

 

Praktické informace

 

Stavební veletrh FOR ARCH a souběžné veletrhy otevřou své expozice veřejnosti ve dnech 17. - 21. září 2013, otevírací doba je od úterý do pátku  10.00 - 18.00 hod., v sobotu 10.00 - 16.00 hod. Základní cena vstupenky je 150 Kč. Pro návštěvníky bude  v areálu PVA EXPO PRAHA připraveno 3.500 parkovacích míst, možné bude rovněž využít  záchytná parkoviště P+R v návaznosti na Pražskou integrovanou dopravu.

 

Zájemci o návštěvu veletrh FOR ARCH, mohou využít ZLEVNĚNÉ elektronické vstupenky zde www.forarch.cz/2013/cz/vstupenka.asp.