Rudi van Arend

Rudi van Arend

Obchodní ředitel Lifetech,s.r.o.

 

LIFETECH s.r.o. z Brna, renomovaný výrobce UV a ozonových technologií, roztahuje svá křídla do celého světa. Ustanovení pana Rudiho van Arenda výkonným ředitelem obchodu a členem managementu je prvním krokem k rozšíření pole působnosti společnosti.


Rudi van Arend má pestré zkušenosti s mezinárodním obchodem, ve kterém působí vice než 30 let. Pracoval v zemích jako Španělsko, Německo, Itálie a také v České republice. Kromě toho hovoří 6 různými evropskými jazyky a má dobrý přehled o evropských trzích.


V současnosti má LIFETECH s.r.o. řadu spokojených klientů v zemích jako Německo, Polsko, Česká republika, Litva, Ukrajina, Rumunsko nebo Slovensko. Přesto je dnes společnost díky vývoji nových technologií a vylepšenému výrobnímu procesu, a tudíž lepším cenám, připravena jít ještě dál.


Rudi van Arend, nizozemský občan, který byl tázán na svou národnost, odpověděl: “Jsem Evropan.” V LIFETECHu začal pracovat již na začátku března, ale dnes, po období pečlivé přípravy, je připraven uvést své nápady a obchodní strategie do praxe.


Na otázku týkající se výhod LIFETECHu odpovídá:

 

“Jsme solidní firma s vysokou úrovní znalostí získanou díky majiteli firmy, panu Jiří Dřímalovi. Protože všechno navrhujeme a vyrábíme u nás, jsme také vysoce flexibilní ke speciálním požadavkům klientů, především ze sektoru čištění vody nebo bazénů. Díky umístění v srdci Evropy máme krátké dodací trasy do zemí v celé Evropě.”


“Mým prvním záměrem je vybudování sítě distributorů a obchodních agentů v Evropě, následuje hledání partnerů mimo Evropu. Firmu jsme již představili v Indii, Austrálii a pokračují čilá jednání také na americkém kontinentu,“ komentuje van Arend.