VÁGNER POOL s.r.o. je velkoobchod s bazénovou technologií sídlící v České republice. Společnost nabízí kompletní sortiment produktů a komponentů potřebných pro privátní bazény a veřejné bazénové provozy.

 

VÁGNER POOL s.r.o.

 

Je jedním z největších distributorů v oboru ve střední Evropě a zastupuje více než 60 významných výrobců, mimo jiné společnosti Speck Pumpen, Bomba Saci, Seko, Hayward, Kripsol, Zodiac, či Hexagon. VÁGNER POOL s.r.o. disponuje moderními sklady s plochou větší než 5000 m2 a širokým sortimentem skladových zásob.

 

VÁGNER POOL s.r.o.

Ke každému produktu nabízí samozřejmě záruční i pozáruční servis. Společnost se rovněž zaměřuje na export, v současné době vyváží zboží do více než 40 zemí světa (např. Německo, Švédsko, Polsko, Chorvatsko, Ukrajina, či Rusko).


Tak jako v předchozích letech, i letos firma uspořádala počátkem března „Dny otevřených dveří“, kterých se zúčastnilo přes 150 pozvaných bazénářských firem. Zástupci společnosti pro ně připravili jak detailní přehlídku novinek (např. laminátové pískové filtrační zařízení LISBOA, technologie pro slanou úpravu vody VA Salt SMART, piezoelektrické ovládací prvky, tepelná čerpadla Rapid, invertorová tepelná čerpadla, bazénový robotický vysavač CYCLONX, nové funkce dávkovacích stanic VA DOS), tak komentovanou prohlídku vybraného současného sortimentu (produkty od společností Zodiac, Fairland, Griffon, Pentair a další), při níž se mohli zákazníci s jednotlivými výrobky detailně seznámit.

 

 

 

Na této akci byl rovněž představen nový katalog novinek pro rok 2016. Návštěvníci na letošní akci ocenili možnost diskutovat s prodejci a zástupci firmy, projednat konkrétní potřeby a detailně se seznámit s vystavenými produkty. Pro společnost VÁGNER POOL s.r.o. tato akce znamenala možnost prohloubit produktové a technické znalosti zákazníků o nabízeném portfoliu a posílit vzájemné vztahy s klienty.

 

Dny otevřených dveří není jediná akce, kterou pro své zákazníky společnost pravidelně

pořádá – další velmi ceněnou akcí jsou školení, zaměřená na konkrétní oblast, výrobek či technologii. Všechny akce se konají v příjemném prostředí společnosti VÁGNER POOL.

 

 

VÁGNER POOL s.r.o.