LIFETECH générateurs d’ozone et de systèmes UV

Firma LIFETECH, renomovaný výrobce ozonizátorů a UV systémů, vyvinula a vyrábí ve spolupráci se špičkovými firmami a institucemi v Německu, Holandsku a USA unikátní LifeAGE® UV systémy.

 

Díky této inovaci jsou středotlaké UV systémy používané na veřejných bazénech nyní finančně dostupné i pro privátní bazény. Unikátní technologie LifeAGE® UV sníží Vaše provozní náklady až o 30% oproti standardním UV systémům.

Životnost středotlakých UV výbojek LifeUVM® dosahuje až neuvěřitelných 18 000h. 

LifeAGE® UV tedy šetří nejen Vaše finance, ale navíc významně přispívá i k ochraně přírody. Novelizovaná německá norma DIN 19643 jasně říká: pouze středotlaké UV systémy udělají dezinfekci bazénové vody a současně sníží hodnotu vázaného chlóru. Nízkotlaké UV systémy toto nedokáží.  


Firma LIFETECH vyvinula pro exklusivní privátní  a více zátěžové veřejné bazény, jako např. bazény pro plavání batolat, veřejné vířivky,  unikátní technologii – pro privátní bazény Combi ozone/UV a pro veřejné bazény technologii LifeOX®. Výhod této Pokročilé Oxidační Technologie (AOP – Advanced Oxidation Technology) využívají naši klienti již více jak 10 let. Technologie LifeOX® je nejúčinnější, v současnosti dostupná, technologie úpravy bazénové vody.


Firma LIFETECH vyrábí úplnou řadu UV systémů a generátorů ozónu pro úpravu privátních a veřejných bazénů až po městské úpravny pitných a odpadních vod. LIFETECH rovněž vyrábí zařízení LifeOX® -Air na dezinfekci a deodorizaci místností. LIFETECH svoje zařízení doává i takovým renomovaným firmám jako jsou Veolia, Modiano Group, Four Seasons Hotels and Resorts, Kempinski Hotel, Budweiser Budvar, atd.