Blade Light RGBItalská společnost POOL’S představuje nové osvětlení pro bazény Blade Light, stylové a inovativní řešení s avantgardními technickými prvky, zejména s unikátním systémem rozptylu světla.

Díky tomuto systému není světlo vyzařováno bodově, speciální povrch svítidla naopak světlo ze zdroje rozkládá do „světelných lišt“ a tím zajišťuje co nejintenzivnější osvětlení. K dispozici je také RGB varianta, umožňující různé barevné světelné efekty, variace a přizpůsobení barev osobním preferencím. Díky jednoduchému dálkovému ovládání je možné vybrat si barvu světla i druh oživení jako je prolínání, skokové změny, atd.

 

Blade Light

Z hlediska použitých materiálů byl pro toto osvětlení místo skla a kovů, které se pro osvětlení bazénů používají nejčastěji, použit průsvitný termoplast PMMA, který díky svým skvělým optickým vlastnostem a vysoké propustnosti rozptyluje světlo efektivněji než sklo. Vnitřek svítidla je namísto hliníku potažen speciálním plastovým tepelně vodivým materiálem. Tělo může mít bílou nebo černou povrchovou úpravu, s bílými nebo barevnými LED diodami. Ve standardní verzi jsou možné 3 typy osvětlení: perimetrové, centrální, nebo obě zároveň.

Svítidlo je díky obdélníkovému tvaru možné umístit vertikálně i horizontálně a lze jej nainstalovat do všech druhů bazénů - soukromých, hotelových, rehabilitačních - wellness či tělocvičen.