PROTEUSItalská společnost A&T Europe ohlásila zahájení prodeje nadzemních bazénů PrimaVera, navržených tak, aby nabídli mimořádně silnou a pevnou konstrukci zároveň s líbivým vzhledem.

Jejich inovativní design umožňuje umístění na teoreticky jakýkoliv rovný povrch a lze je snadno rozebrat a v případě potřeby přesunout. Jsou dostupné v modulech po 90 cm, vhodné pro vnitřní i vnější instalaci a mohou být upraveny tak, aby vyhověly téměř jakýmkoliv požadavkům.

A&T uvádí, že na rozdíl od původního řešení, zde nejsou žádné ošklivé support buttresses, neboť zesílení je zakomponováno do struktury namísto spoléhání se na sílu zakřivených ploch. Atraktivně tvarované hrany bazénů jsou rovněž dostatečně pevné nato, aby unesly koupající se.

 

 

PROTEUS


Je dostupné široké spektrum příslušenství pro přizpůsobení konfigurace bazénu a doplňkové vybavení umožňuje, aby bazény PrimaVera mohly být konfigurovány jako tréninkové bazény, lázeňské bazény, hydroterapeutické, výukové nebo prostě rodinné bazény pro zábavu.

PrimaVera rovněž nabízí škálu zařízení na protiproud, vhodných jak pro náročný trénink např. triatlonistů, tak pro ty méně dobrodružné kteří si chtějí užívat mírné proudění vody a hydroterapii.

Varianta Wellness je dostupná pro ty, kteří chtějí svůj plavecký bazén přetvořit na vířivku. Bubble loungers, vodní lavičky, floor mounted volcanos, vodní trysky a záclony jsou mezi dostupným přídavným vybavením. Široký výběr LED osvětlení nabízí možnost přizpůsobení atmosféry bazénu.