LumiPlus Design Společnost Astralpool, člen skupiny Fluidra, získala pro svou inovativní řadu podvodních LED svítidel LumiPlus Design prestižní ocenění Red Dot Award. Tato svítidla v sobě kombinují inovativní design s vysokou energetickou účinnost, kdy i přes vysokou svítivost snižují spotřebu energie o 40% v porovnání s obdobnými LED svítidly na trhu a o 85% v porovnání s halogenovými žárovkami. 

 

Při světelném toku 4320 lm mají bílá světla spotřebu pouze 45 W, barevné osvětlení se světelným tokem 2544 lm mají spotřebu pouze 40W.

Jejich moderní a elegantní vzhled i kompaktní velikost (jejich průměr je menší než LED osvětlení PAR56) z nich dělá ideální svítidla pro jakýkoliv bazén. Navíc se tato svítidla osazují v novém úhlu, který zajišťuje mnohem účinnější osvětlení dna bazénu a omezují rozptyl světla směrem ven.

LumiPlus Design


Svítidla mají kryt z plastu upravovaného pomocí inovativní technologie IMD (InMould Decoration)m díky níž jsou k dispozici jak v klasické, čistě bílé verzi, tak v úpravě Inox (připomínající nerezovou ocel).

 

Nová řada svítidel je plně kompatibilní se všemi řídicími systémy distribuovanými společností Astral Pool (LumiPlus Eco, Top, DMX a LED).
Red Dot Award
Cena za design Red Dot Award je na mezinárodní úrovni považovaná za známku kvality a uděluje se od roku 1995 produktům, které jsou na trhu více než dva roky a splňují náročné parametry v devíti oblastech jako je inovativnosti, funkce, ergonomie, ekologie nebo životnost.