AstralPool Mac

Po čtyřech letech intenzivního vývoje podpořeného investicemi ve výši 1,5 mi euro uvedla společnost AstralPool na trh modulární inteligentní řídicí jednotku obsahující všechny komponenty nezbytné pro fyzikální a chemickou úpravu bazénové vody, jedinou svého druhu na současném světovém trhu.

 

Svým pojetím tak AstralPool MAC® představuje nejen jedinečný inovativní produkt, ale také zcela nový pohled na řízení bazénového provozu.

Systém se skládá ze dvou malých modulů (74.5 x 99.5 x 66.5 cm), které jsou natolik kompaktní a  lehké, že je lze přenášet z jednoho místa na druhé a snadno instalovat.

 

Každý modul je vybaven dotykovou obrazovkou, jejímž prostřednictvím se aktivuje tzv.

 

Smart Manager, který kontroluje chod jednotky a automaticky nastavuje potřebné provozní parametry: filtraci, dávkování, teplotu apod.

 

AstralPool MacK dispozici jsou dva programy: základní automatický program pro majitele soukromých/domácích bazénů a pokročilejší verze programu pro profesionály, která je přístupná pouze po zadání bezpečnostního kódu. U zařízení je možné rovněž využít vzdálený přístup přes WIFI.

Nastavení systému je velmi jednoduché, stačí jen zadat údaje jako je velikost bazénu, počet koupajících se osob, typ okolí, dobu využívání bazény apod. a Smart Manager na jejich základě automaticky nastaví provozní parametry na potřebnou úroveň.

Red Dot Award 2013Systém lze využít na stávajících i nových bazénech s objemem do 80 m3vody, kde zajišťuje maximálně efektivní provoz – až 50 % úspory energie, 90 % úspory chemikálií a 50 % vody používané na zpětný proplach filtrů oproti klasickým bazénům.  

Inovativní charakter a vynikající parametry produktu vedly k tomu, že tento výrobek byl oceněn cenou Red Dot Award: product design 2013.