carte électronique

Pro usnadnění instalace skříní a nastavení nadzemních i ponorných krytů T&A nabízí standardně univerzální skříň určenou k řízení kompletní nabídky motorů.

 

Podle typu montáže se různé typy motorizace (ponořené v ose, vnější v suchém výklenku,…) liší v rozpětí výkonu od 120Nm do 1000Nm.

 

Díky univerzální skříni se specialisté na instalaci školí pouze na jeden produkt.
 

Intuitivní ovládací displej univerzální skříně umožňuje konfiguraci krytu v 5 jazycích podle přesně stanovených kritérií: doraz, řízení, detekce chyb, řízení 2 krytů,… V případě závady se zobrazují podrobné zprávy, které uživatele provedou funkcemi ovládacího displeje. Kryt Aquatop je vybaven funkcí proti vytržení, který je třeba nastavit při instalaci. V případě opomenutí tohoto nastavení systém detekuje přemíru napětí, zastaví motor a zobrazí zprávu o chybě.


Skříň může být vybavena 2 programovatelnými vstupy, 1 automatickým vstupem a 8 řídícími relé pro ovládání připojených zařízení. Je kompatibilní se systémem vysokotlakového čištění krytu Coverwash a rovněž se systémem automatického zamykání/odemykání TopLock. Může být rovněž nastaven pro ovládání některých volně prodávaných motorů s elektronickými dorazy, stejně jako pro motory minulé generace nabízené firmou T&A.