Již 6 let společnosti POOL TECHNOLOGIE a POOLTECHNIKA S. R. O spolupracují na vývoji elektrolýzy soli na středoevropském trhu. „Toto partnerství není náhodné, neboť naše spolupráce nám každému umožňuje těžit ze zkušeností druhého: my přinášíme expertízu v oblasti úpravy vody a oni poskytují dokonalou znalost středoevropského a východoevropského trhu,“ uvedl Maxime GUIANVARCH, ředitel exportu spol. POOL TECHNOLOGIE.

Společnost Pool Technologie nabízí trvalá řešení, která usnadňují údržbu bazénu a jsou ohleduplná k životnímu prostředí. Jakožto odborník na výrobu systémů automatické úpravy vody s více jak 20letou zkušeností si společnost Pool Technologie zvolila ohleduplnost k životnímu prostředí jako jeden ze svých cílů a dokonce z něj udělala jádro své strategie neustálého zlepšování, svého eko-konceptuálního přístupu, založeného na kvalitě materiálů, snížení škodlivých částic, zlepšení výnosnosti výrobků, optimalizace přepravy… Cílem je vyrábět dlouhodobě udržitelným způsobem vysoce kvalitní a výkonné výrobky při současné nižší spotřebě i ekologické zátěži!

 

 

pooltechnologie


„Zvolili jsme si výrobky POOL TECHNOLOGIE pro jejich spolehlivost a jejich efektivitu v oblasti veřejných i soukromých bazénů. Respekt vůči životnímu prostředí je pro nás rovněž velmi důležitý a tyto výrobky dokonale odpovídají dnešním aktuálním požadavkům udržitelného rozvoje,“ uvedl Peter FORAL, ředitel společnosti POOLTECHNIKA.

Ceny obdržené na posledních dvou veletrzích v Lyonu poukazují na jasně eko-inovativní povahu výrobků společnosti POOL TECHNOLOGIE. Mezi ty nejprodávanější patří MINISALT®, JUSTSALT®, POOLSQUAD®.

Více informací najdete na : www.pooltechnika.cz