RT3250Roboty TORNAX PRO od firmy Zodiac přichází se 2 novými modely navrženými pro SCP, katalog 2017. Jde o roboty Tornax RT PRO 2100 a PRO Tornax RT 3250.

 

První z robotů je určen k čištění dna bazénů (až do 8x4 m), zatímco druhý robot kartáčuje a nasává nečistoty a je určen pro spodní stěny bazénů (až do 10x5 m).


Roboty TORNAX PRO lze použít v zapuštěných bazénech i nadzemních bazénech s pevnými stěnami, bez ohledu na tvar bazénu, a to díky housenkovému hnacímu systému. Roboty se přemisťují ve vodě na základě naprogramovaného pohybového systému, s 2 hodinovým cyklem čištění dna.

 

Jsou kompatibilní se všemi nátěrovými systémy, vložkami, skořepinami, vyztuženými PVC lamelami, lakovanými dlaždicemi nebo betonem. Pro posledně jmenovaný materiál lze roboty volitelně vybavit speciálním kartáčem pro optimální čištění dlaždic.


Díky ultra-nízké hmotností - pouhých 5,5 kg, lze roboty po dokončení čisticího cyklu snadno vytáhnout ven z vody s pomocí rukojeti. Přístup k filtrům za účelem údržby je snadný díky horní části robota sestavené pro snadnou údržbu.


TORNAX PRO má řídící jednotku, základnu, a může být vybaven volitelným ergonomickým přepravním vozíkem.

 

Dodává se s filtračními komorami s jemností filtrace 100 µ (jemné nečistoty) a kapacitou 3 I. Filtr lze nastavit pro různé typy nečistot (extra malé 60μ nebo velké 200μ). Záruka je 2 roky.


RT3250

RT 3250