Italská společnost FAVARETTI navrhuje a vyrábí bezpečnostní zakrývací systémy bazénů vhodné pro všechny potřeby. Vyvinula rovněž mobilní aplikaci MyFavaretti, jejíž pomocí lze ovládat jak kryt bazénu, tak připojená zařízení bazénu, zahrady či domácnosti. Aplikaci je možné používat na všech mobilních přístrojích a klientům ji lze nabízet k ovládání připojených digitálních zařízení obydlí na dálku.

 

Dálkové ovládání krytu bazénu

 

Otevírání a zavírání krytu bazénu prostřednictvím aplikace MyFavaretti je velmi snadné. Uživatel své bezpečnostní zařízení ovládá z chytrého telefonu nebo tabletu, aniž by se musel přemisťovat.

 

Snadná péče o bazén


Pomocí aplikace může majitel bazénu na dálku kontrolovat jeho různé parametry: kvalitu vody (pH, teplotu, ...). Může také zapojit kameru, aby měl při zavírání krytu nad bazénem dohled. V případě problémů, jako je například ucpané čerpadlo, nedostatek soli a podobně, mu přijde do mobilní aplikace upozornění.

 

Ovládání zařízení v zahradě

 

Pomocí aplikace MYFavaretti je rovněž možné ovládat zahradní zařízení. Umožňuje snadnou kontrolu zalévání a osvětlení.

 

Ovládání zařízení digitální domácnosti 

Majitel se rovněž může rozhodnout pro připojení i dalších kontrolních systémů různých zařízení své domácnosti. Několika kliknutími tak může přes aplikaci v chytrém telefonu či tabletu ovládat na dálku různá digitální zařízení své domácnosti, třeba osvětlení interiéru, vytápění, poplašný systém či další. 


Mobilní aplikace MyFavaretti měla světovou premiéru na veletrhu Piscine Global 2018