Noémi Petit

Noémi Petit
 

 

Několik měsíců před otevření veletrhu „Bazén“ paní Noémi PETIT, ředitelka výstav „Bazén“ a „Aqualie“ udělala předběžný souhrn nastávajícího ročníku. Již 390 vystavovatelů, z toho 200 francouzských, si zarezervovalo svůj stánek na výstavě „Bazén“, což představuje rozlohu 21 000 m².


Ročník 2012, nesoucí se ve znamení inovací, doprovodí více než kdy jindy hráče na trhu při jejich uvádění výrobků na trh a při jejich strategii rozvoje.  


Co byste si měli pamatovat několik měsíců před zahájením veletrhu Bazén 2012 :


- Masivní přítomnost francouzských firem: 200 francouzských dodavatelů je již přítomno, aby vyzdvihli svou odbornost v konstrukci a vybavení.


 - Přítomnost mezinárodních dodavatelů: 40 zastoupených zemí


Piscine 2012 - Identifikace více jak 50 největších mezinárodních dodavatelů: Klub velikánů (le Club des Majors). Klub velikánů (stánky jsou označené na trase pro návštěvy s doprovodem) je příležitostí pro největší průmyslové tvůrce trhu setkat se jednou za dva roky.  


 - je plánováno uvedení na trh 100 výrobků.


 - 1 000 značek se očekává na stejném místě.


 - Konference ve francouzštině a angličtině: Během ranních setkání (Les Matinales) se přední mezinárodní odborníci představí na konferencích v samotném srdci veletrhu.


 - „Bazén s ekologickým duchem“: trasa určená inovativním výrobkům a službám, které zapadají do rámce trvale udržitelného rozvoje.


 - „Bazénové večírky“: tři zábavné večery, tři různé atmosféry, včetně oficiálního ceremoniálu v úterý 13. listopadu s předáním trofejí.

 


Co je nového a co můžete objevit v roce 2012 :


- „Bazénová vize“ (Pool Vision) : k odhalení nejoriginálnějších a nejestetičtějších projektů bazénů a spa na světě v úplně vyhrazených prostorách.


- „Test bazénové vody“ : ukázkové bazény, kde můžou vystavovatelé představit své výrobky a vybavení v opravdové situaci (dvě nádrže jsou již rezervovány:  Astral a Hayward)


- „Živý bazén“ (Living Pool): kompletní nabídka vyhrazená pro venkovní úpravy bazénu (podlahové krytiny, nábytek, osvětlení, dekorace…).

 

 

 

Piscine 2012

 

 

Aqualie 2012