BAZENY2014Letos již po deváté proběhne v PVA Expo Praha v termínu 16. – 20. 9. 2014 specializovaný veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA, určený zejména odborné veřejnosti z řad investorů či provozovatelů profesionálních zařízení jako jsou bazény, koupaliště, sauny, wellness centra a další regenerační zařízení.


Hlavním tématem letošního ročníku budou sauny a wellness pro zdraví, což je oblast, která vyvolává velký zájem návštěvníků.  Součástí veletrhu bude saunový ostrov s finskou dřevěnou saunou, kterou budou moci návštěvníci jak sami vyzkoušet, tak jen pozorovat zvnějšku. K dispozici budou odborníci připravení vysvětlit rozdíly mezi jednotlivými typy saun a seznámit návštěvníky se základními pravidly saunování. Vysokou odbornou kvalitu garantují rovněž záštity odborných asociací působících v tomto oboru na českém trhu, a to ABAS ČR, APR a ČAW. Součástí veletrhu bude i odborná konference, letos na téma Zkušenosti s výstavbou a provozem wellness center a saun.


Veletrh proběhne již tradičně souběžně s dalšími významnými podzimními veletry For Arch, For Wood, For Therm, For Waste & Water a FS Days.