Společnost Pleatco s potěšením oznamuje, že na pozici nezávislého prodejního zástupce pro evropský trh byl nově jmenován Michael Spurgin. Pan Spurgin bude odpovídat za řízení prodeje v rámci celé Evropy a významně se bude podílet na rozvoji prodeje produktů a také na strategickém plánování a implementaci v tomto regionu.

Do společnosti Pleatco přichází Michael z firmy Global Products Supply zastupující výrobní závody, kterou také sám vlastní a která působí ve francouzském Puyloubieru.

Michael je dynamický výkonný manažer pro oblast marketingu a rozvoje obchodu, který se vždy soustředí na výsledky. V oboru bazénů a lázní má za sebou patnáct let zkušeností a odborných znalostí, které získával po celém regionu EMEA a značné zkušenosti má také s využitím rozmanitých prodejních kanálů.

Výkonný ředitel Howard Smith poznamenává: „Z Michaelova nástupu do společnosti Pleatco máme velkou radost. Nejenže do našeho prodejního týmu přinese bohaté mezinárodní zkušenosti, ale bude také skvělým ambasadorem naší značky v době, kdy své úsilí soustředíme na expanzi na evropském trhu.“

Než se Michael přestěhoval do Evropy, vedl neobvyklý život britského dítěte, které vyrůstalo v Nigérii. Mluví plynně francouzsky a anglicky, má čtyři děti a baví ho přespolní běh, ragby, lyžování, horolezectví a fotografování.

V minulosti pracoval Michael na různých manažerských pozicích, mimo jiné například jako ředitel obchodní jednotky EMEA v divizi bazénů a lázní ve společnosti PENTAIR nebo jako ředitel nákupu a marketingu pro podnik PROCOPI ve francouzském Gémenos. Předtím pracoval pro britskou BRUNNSCHWEILER & Co a pro bruselskou pobočku 3M v Belgii.

Kromě toho získal Michael magisterský titul v oboru mezinárodní management and titul BA Honors v oboru mezinárodní obchod a jazyky.