TriogenTriogen, specialista na UV a ozónovou úpravu vody uvedl dva nové systémy na letošní Barcelonské výstavě, se systémem UVARAY CF pro komerční bazény a nízkotlakou škálu TR2 UV pro rezidenční bazény, lázně a vodní zařízení.

 

Průtokový systém UVARAY (CF) byl vyvinutý s cílem zajistit optimální lehkost instalace a pokrývá průtoky od 20 do 830 m3/h.

 

Systém schváloný CE používá 316L reaktor z nerezavějící oceli a montuje se s UV čidlem schváleným DVGW, teplotním čidlem reaktoru a automatickým stíracím systémem  “vkusného řízení”.

 

Reaktor je také charakterizován  patentními UV lampovými spojeními, jež činí výměnu lampy jednoduchou. Nový systém je nákladově efektivní a nabízí vysokou účinnost, snadnou a nízkonákladovou instalaci a údržbu.  Také na první výstavě je nový nízkotlaký UV systém TR2 Triogenu  zvláště vyprojektován pro dezinfekci malých bazénů, lázní, rybníků a vodních zařízení.

 

Čtyři modely TR2 ve své škále pokrývají průtoky až do 40 m3/h a jsou vyráběny z polymerových materiálů plohlcujících UV, přičemž je činí vhodnými pro bazény používající jak  chlorátory slané vody, tak dávkování standardních chemikálií. Systém se může pochlubit tím, že nabízí sníženou spotřebu chemikálií, zlepšenou kontrolu řas a průzračnost vody společně s vynikajícím komfortem lázně. Triogen prohlašuje, že škála TR-2 má jednoduchou instalaci a provoz a nabízí nízké kapitálové a provozní náklady společně s 18 měsíční životnsotí UV lampy.