vagnerSpolečnost Vágner Pool, jako největší výrobce, dovozce

a distributor bazénové technologie, příslušenství

a chemie v ČR nabízí klientům výběr zboží od více než 60 světových výrobců.

 

Mezi ně patří i výrobky značky ZODIAC.

Společnost Vagner Pool začala s touto společností spolupracovat od roku 1997 a do současné doby zařadila do nabízeného sortimentu širokou škálu výrobků od vytápění, přes odvlhčovače, automatické systémy, systémy úpravy vody až po bazénové vysavače.


Letos se v sortimentu objevily zajímavé novinky. „Vedle novinky z oblasti ovládacího systému bych rád představil zejména nové vysavače,“ uvedl T.

Janáček, který má značku Zodiac na starosti. „Prvním je vysavač Vortex 4 4WD, aktuálně nejvyspělejší model robotického bazénového vysavače.

Je vybaven novým vozíkem pro transport k bazénu, umožňuje ovládání jednou rukou a nově je vybaven tzv. Lift Systémem, který usnadňuje vyndávání z vody. Robot čistí stěny i dna, nabízí možnost týdenního programování  a dálkové ovládání. Díky náhonu na 4 kola se snadněji dostává na stěny.

V nové verzi se představuje i poloautomatický membránový vysavač B3, který je oproti svému předchůdci vybaven lepší hadicí a průtokoměrem a pak poloautomatický hydraulický vysavač MX8, který dokáže vysávat i schody.  


Další novinkou je technologie iAquaLink™, která umožňuje kontrolu a dálkové ovládání veškerého bazénového příslušenství (např. úprava vody, programování filtračních časů, množství dezinfekce, vytápění apod.).

Její nespornou výhodou je nejen kompatibilita s výrobky ostatních výrobců, ale také možnost komunikace se systémy Android®, iPhone®, BlackBerry®, nebo přímo s webovou aplikací v mobilu.