Společnost Polytropic představuje nové tepelné čerpadlo pro bazény určené k instalaci uvnitř domů. INDOOR je velmi tiché čerpadlo, na které mezi ostatním vybavením téměř zapomenete.
 

Ventilátor s proměnlivou rychlostí propojený s auto-adaptivním průtokem vzduchu závislém na počasí, ale také na specifikách instalace, vskutku zajistí, že toto čerpadlo bude produkovat nejnižší možnou míru hluku.


Díky skutečnosti, že se čerpadlo INDOOR nachází uvnitř, není v období zazimování vystaveno mrazu ani špatnému počasí.

 

Pac INDOOR Polytropic


Přístroj může být rovněž technicky upravovován, neboť  byl navržen v rozměrech kompatibilních s průchodem přes většinu dveří technických prostorů – jeho šířka je menší než 90 cm.


S cílem přizpůsobit přístroj specifickému uspořádání bazénového domku bylo umístěno několik vstupů a výstupů vody nejen na přední straně čerpadla, ale také na straně boční.


Díky různým instalačním sadám poskytovaným společností Polytropic  je možné se přizpůsobit téměř všem instalačním omezením. Přívod vzduchu je umístěn na zeď místnosti, a odvod vzduchu může být umístěn na střechu, stejně jako na zeď.


Co se týče rozmístění mřížek, střešních výstupů a dalších otvorů, jsou v nabídce různé varianty, aby mohla instalace čerpadla proběhnout co možná nejrychleji a bez komplikací.
Dva modely, pro bazén INDOOR S (50 m3) a INDOOR XM (90 m3), budou k dostání od konce dubna u společnosti POLYTROPIC.